Witamy na naszym serwisie!

www.marionnaud.pl

Blog o perfumach, informacje o zapachach dla kobiet i meżczyzn

ordering viagra online

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Perfumy męskie
2014-05-30 15:19

W dzisiejszych czasach nowoczesny mężczyzna, który ceni elegancję i styl oraz zainteresowany jest trendami panującymi w modzie, powinien posiadać profesjonalnie dobrane perfumy. Atrakcyjnymi perfumami dla mężczyzn są substancje o delikatnych zapachach, ale wyraziste i dopasowane do rodzaju skóry. Wymagający mężczyzna używa perfum o unikatowym zapachu. Perfumy produkowane są w taki sposób, aby wywołać odpowiednie wrażenie i emocje. Mężczyźni mogą używać czyste perfumy lub wody perfumowane, toaletowe lub kolońskie. Czyste perfumy, wysokiej jakości są drogie. Do dobrych perfum męskich, o niewygórowanych cenach można zaliczyć, np. Coty, Adidas czy Revlon. Wysokiej klasy produkty to, np. marka Chanel, gdzie cena perfum przekracza 150 zł. Do wyrobu ekskluzywnych perfum stosowane są drogie, unikatowe składniki o egzotycznych zapachach.


Wybierając substancje zapachowe dla pana należy zastanowić się nad ich rodzajem, ponieważ powinny sprostać oczekiwaniom mężczyzny. Dla panów, podobnie jak dla kobiet nadaje się mimoza, pochodzenia roślinnego o kwiatowym i ciepłym zapachu. Doskonałe dla mężczyzn są również perfumy orientalne, które zaliczane są do zmysłowych zapachów. Do najbardziej eleganckich perfum i najczęściej stosowanych przez mężczyzn są drzewne, które wzbogacają kompozycję o zapachu kwiatów i owoców. Przy wyborze substancji zapachowych należy sugerować się własną reakcją na zapachy.
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: