Witamy na naszym serwisie!

www.marionnaud.pl

Blog o perfumach, informacje o zapachach dla kobiet i meżczyzn

ordering viagra online

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Perfumy dla kobiet
2014-05-30 15:18

Perfumy dla kobiet posiadają w swoim składzie inną kompozycję, niż perfumy męskie. Są one zazwyczaj o delikatnym, lekkim zapachu. W zależności od własnej osobowości, okazji czy pory roku dobieramy rodzaj perfum. Mogą to być, np. zapachy przebojowe, romantyczne albo zmysłowe. Wszystko również zależy od sposobu bycia i upodobania kobiety, a także od kwoty jaką dysponuje. Należy wybrać perfumy, idealnie dopasowując do charakteru kobiety. Dla pań polecane są ekstrakty perfum, które nanosimy na ciało, czyste perfumy lub roztwory perfumeryjne. Do tych roztworów należy: woda perfumowana i toaletowa. Ekskluzywne perfumy są bardzo drogie. Niedrogie kompozycje perfum przeważnie krótko utrzymują się na skórze. Najtańsza jest woda toaletowa, ale krótkotrwała.

 


Mimoza to roślina czuła na dotyk. Pachnie ona kwiatowo, delikatnie i ciepło, doskonale nadaje się do kompozycji perfum damskich. Jaśmin o kwiatach białych, żółtych lub różowych jest kosztowny, dlatego często zastępowany jest syntetykami. Zapach tego rodzaju perfum jest słodki i intensywny, stosowany często przez kobiety. Nie wszystkie substancje zapachowe nadają się do stosowania w ciągu dnia. Na wieczory polecane są dla pań perfumy orientalne, ponieważ odznaczają się one mocnym zapachem. W tego rodzaju perfumach dominują zapachy korzenne, a nawet zwierzęce, które wzbogaca mieszanina kwiatowo-owocowa. Wybór perfum nie jest łatwy, tym bardziej kiedy nie dysponujemy odpowiednimi środkami przeznaczonymi na ten cel. Substancje zapachowe powinny być dobrane do wizerunku kobiety.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: