Witamy na naszym serwisie!

www.marionnaud.pl

Blog o perfumach, informacje o zapachach dla kobiet i meżczyzn

ordering viagra online

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Perfumy niszowe
2014-05-30 15:17

Perfumy to alkoholowe roztwory substancji naturalnych lub syntetycznych. Ich kompozycja jest dokładnie dobrana z dodatkiem utrwalaczy zapachowych. Perfumy wysokiej klasy zawierają w swoim składzie od 20 do 40% esencji zapachowych.
W sklepach perfumeryjnych czy supermarketach w sprzedaży dostępne są substancje zapachowe powszechnie używane. Natomiast perfumy niszowe wybierają osoby, które cenią oryginalność i chcą oczarować innych niepowtarzalnym, wysokiej jakości zapachem.


Perfumy niszowe to unikalna nuta zapachów. Odznaczają się one przede wszystkim oryginalnością i różnorodnością kompozycji zapachowej, trudną dostępnością, wysoką klasą perfum oraz z reguły wysoką ceną. Perfekcyjnie dobrane zapachy takich perfum mają za zadanie sprostać nawet najbardziej wybrednym gustom. Ich zapachy są ekskluzywne, dostępne w markowych perfumeriach. Niedostępność oznacza ograniczony proces dystrybucji i wysokie ceny perfum, na które niewielu ludzi może sobie pozwolić. Wysoka klasa perfum to zwykle drogie, trudnodostępne składniki, pochodzenia naturalnego, np. ambra stosowana
w zapachach marki L’Artisan Parfumeur. O wysokiej cenie perfum decyduje nie tylko ich jakość, ale także opakowanie. Często do perfum używane są nietuzinkowe flakony, rzeźbione przez światowej sławy projektantów. Nierzadko są one kryształowe, zdobione kamieniem czy złotem. Ekskluzywne, niszowe marki perfum są trudno dostępne, przeznaczone tylko dla nielicznego grona konsumentów. Wzorem może być Desinger Shaik, która jest firmą wielokrotnie nagradzaną za produkcję unikatowych perfum i jedną z największych firm na Bliskim Wschodzie. Luksusowe perfumy sprzedawane są zwykle na największych lotniskach
i w najbogatszych hotelach świata.

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: