Witamy na naszym serwisie!

www.marionnaud.pl

Blog o perfumach, informacje o zapachach dla kobiet i meżczyzn

ordering viagra online

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zapachy stosowane wiosną i latem
2014-05-30 15:17

Perfumy są powszechnie używane przez kobiety i mężczyzn. W zastosowaniu odpowiednio dobranych substancji zapachowych istotny wpływ ma pora roku. Każdego roku, porą wiosenną producenci proponują nową kompozycję perfum, które również przygotowane są na lato. Kiedy temperatura na zewnątrz pomieszczeń przekracza 20 stopni stosujemy inne zapachy niż porą zimową. Perfumy drzewne stosowane zimą, zastępujemy latem zapachami kwiatowymi i cytrusowymi. Kwiatowa kompozycja perfum odznacza się delikatnym zapachem, a wiec nie powinna przeszkadzać innym osobom podczas upalnych dni lata. Perfumy cytrusowe to świeże mieszanki, których przewagę stanowią owoce cytrusowe, np. pomarańcza, mandarynka czy cytryna. Wzbogaca je zapach kwiatowy, trawy cytrynowej lub ziół.


Substancje te są o delikatnym zapachu. Na skórze zapach utrzymuje się krócej niż na włosach, dlatego zaleca się perfumowanie jeszcze wilgotnych włosów, ale tylko na specjalne okazje. Alkohol zawarty w perfumach wysusza włosy. Które tracą swój blask, dlatego metoda ta stosowana jest rzadko. Do pory roku dobieramy jeszcze odpowiedni ubiór, do którego trzeba wybrać odpowiedni rodzaj perfum. Przy stylu sportowym warto użyć zapach świeży. Kompozycję owocową i kwiatowo-cytrusową stosujemy przy eleganckim ubiorze. Latem królują wody toaletowe o świeżych, cytrusowo-kwiatowych nutach zapachowych.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: