Witamy na naszym serwisie!

www.marionnaud.pl

Blog o perfumach, informacje o zapachach dla kobiet i meżczyzn

ordering viagra online

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Sposoby nakładania perfum
2014-05-30 15:16

Perfumy znane były już w starożytności i przetrwały do obecnych czasów, tylko już
o bardziej perfekcyjnym składzie i ekstrawaganckim zapachu. Substancje zapachowe w zależności od ich stężenia można podzielić na: ekstrakt perfum, perfumy, wody perfumowane, toaletowe i kolońskie. Każdy z tych rodzajów odznacza się inną trwałością zapachu. Zapach perfum najdłużej utrzymuje się na: skroniach, szyi, wgłębieniu dekoltu i zgięciu łokcia.


Delikatną mgiełką, najlepiej specjalnie w tym celu wyprodukowaną wodą toaletową, można spryskać włosy na wyjątkowe okazje. Ekstrakt perfum stosujemy wyłącznie, bezpośrednio na skórę, nie nadają się do włosów. Nie pożądane jest, żeby substancjami zapachowymi spryskiwać ubrania, ponieważ mogą je odbarwiać. Jednak warto kilka kropli perfum dodać do wody
w trakcie ich prania. Zastosowanie perfum powinno być pod kontrolą, aby zachować umiar i wyczucie. Najlepiej stosować różne substancje zapachowe, dobierając je do pory dnia i roku. Nie należy przyzwyczajać się do jednych perfum. Przeważnie wieczorem, na specjalne uroczystości stosuje się bardziej intensywne zapachy, podkreślając tym swój styl. Najbardziej popularne to wody perfumowane i toaletowe. Najmniej używane to perfumy, ekstrakt perfum i wody kolońskie. Perfumy nie magazynujemy, nie trzymamy latami, najlepiej po dokonanym zakupie zaraz używać, ponieważ po pewnym czasie tracą swoje właściwości i wietrzeją.

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: