Witamy na naszym serwisie!

www.marionnaud.pl

Blog o perfumach, informacje o zapachach dla kobiet i meżczyzn

ordering viagra online

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Jakie stosować perfumy?
2014-05-30 15:06

Na rynku dostępne są różne gatunki perfum, w zależności od upodobania
i możliwości konsumenta. Ze względu na swój skład, stężenie i markę różnią się między sobą ceną. Perfumy markowe są drogie, ale ich esencja zapachowa jest wysokiej jakości i dokładnie skomponowana. Zapach takich perfum jest bardziej trwały. Do producentów światowej sławy perfum należą m.in. takie firmy, jak: Chanel, Hugo Boss, Lancome, Ony czy Givenchy. Jeżeli potrafimy rozpoznać perfumy ze względu na ich kompozycję zapachową i kolor, to nie powinniśmy mieć problemu
z dostosowaniem ich do poszczególnych imprez i swojego charakteru. Dysponując kilkoma gatunkami perfum, można je używać stosownie do pory dnia, roku, naszego nastroju, ubioru, osobowości czy okazji. Przy zastosowaniu perfum ważna jest pora roku. Latem używa się przeważnie perfum o delikatnym i łagodnym zapachu. Natomiast porą zimową mogą to być mocne zapachy orientalne czy drzewne, które swoim zapach pobudzą nas do życia, podczas długich, zimowych wieczorów. Do pracy najbardziej stosowne są wody perfumowane lub toaletowe o delikatnym zapachu, np. cytrusowym. Na wieczornych imprezach powinny górować zapachy mocniejsze, m.in. orientalne. Perfumy należy kupować rano, kiedy jesteśmy wypoczęci. Nie powinno wąchać się powyżej trzech zapachów, ponieważ przy większej ilości będziemy zdezorientowani. Po zastosowaniu perfum profesjonaliści polecają, aby chwilę odczekać po ich użyciu, gdyż zmianie ulegnie ich zapach. Perfumy powinny podkreślać nasz charakter, być dodatkiem do naszego stylu i typu urody.
 
Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: