Witamy na naszym serwisie!

www.marionnaud.pl

Blog o perfumach, informacje o zapachach dla kobiet i meżczyzn

ordering viagra online

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Perfumy z białych kwiatów
2014-06-09 10:28

Każdego roku producenci zakładów kosmetycznych wzbogacają rynek o nowe, niepowtarzalne zapachy. Perfumy tworzone z naturalnych, białych kwiatów potrafią uszczęśliwić wielu konsumentów. Na szczególnie wyróżnienie zasługuje biała orchidea, która jest symbolem niewinności.


. Wyprodukowane z niej perfumy, roznosząc niesamowity aromat staną się talizmanem niejednej kobiety. Już od najdawniejszych czasów uważano, że w pachnidłach kryje się tajemna moc. W nowych technologiach do nut białych kwiatów coraz częściej dodaje się nuty owoców, np. brzoskwini, porzeczki czy figi. Zapachy takie działają orzeźwiająco. Następnym kwiatem, który przyciąga wzrok jest tuberoza. Istnieje aż 13 jej gatunków. Do produkcji perfum sprowadzana jest głównie z Meksyku. W tym celu wykorzystana jest tuberoza bulwiasta o nazwie Polianthes tuberosa . Swoim aromatem przypomina zapach konwalii, jaśminów i cytrusów. Aromat o intensywnym i trwałym zapachu nadaje się do wyrobu olejków eterycznych. Najsilniejszy zapach rozchodzi się wieczorem. Subtelną kompozycję białych kwiatów podkreśla amarylis, który pochodzi z Południowej Afryki. Kwiat ten ma silną woń, dlatego doskonale łączy się z zapachem białej lilii wodnej i białego żonkila. Amaryllis ma kwiaty w kształcie dzwonków, które rosną w różnym czasie, wytwarzając zapach o różnej intensywności. Perfumy odpowiednio dobrane potrafią odprężyć i zrelaksować po intensywnej pracy.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: