Witamy na naszym serwisie!

www.marionnaud.pl

Blog o perfumach, informacje o zapachach dla kobiet i meżczyzn

ordering viagra online

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Perfumy z rodziny kwiatowej
2014-06-09 10:28

Historia perfum pochodzi z Francji. Tam zaczęto produkować substancje zapachowe, o światowej sławie. Największą popularnością wśród kobiet cieszą się zapachy z rodziny kwiatów. Do końca XIX wieku kobiety używały perfum przeważnie o zapachu tylko jednego kwiatu. Z czasem perfumy zaczęto wzbogacać o zapachy innych kwiatów. Jednak wciąż górowała jedna nuta kwiatowa.


Perfumy o zapachu jednego kwiatu często dopasowane są do osobowości kobiety Najczęściej do produkcji substancji zapachowej używany jest naturalny aromat nuty kwiatowej. Delikatna substancja o orzeźwiającym zapachu podkreśla charakter kobiety. Istnieje wiele różnych zestawów kwiatowych, np. kwiatowo-cytrynowe, kwiatowo-owocowe czy kwiatowo - szyprowe. Tego rodzaju środki zapachowe są wizytówką kobiety. Perfumy o zapachu kwiatów są niezwykle piękne o urzekającym aromacie. Należą one do zapachów oryginalnych, podkreślające urodę i osobowość pań. Największe kompozycje mogą łączyć około 250 składników zapachowych. Perfumy te można podzielić na: biały kwiat, jeden kwiat, wiele kwiatów. Cena środków zapachowych nie jest wygórowana. Decydując się na zakup perfum na specjalne okazje, należy sprawdzić ich stężenie, aby aromat nie ulatniał się zbyt szybko. Niedrogie kompozycje perfum nie utrzymują się zwykle długo na skórze. Na rynku nie brakuje pachnideł o różnorodnych aromatach, dostosowanych do potrzeb konsumenta.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: