Witamy na naszym serwisie!

www.marionnaud.pl

Blog o perfumach, informacje o zapachach dla kobiet i meżczyzn

ordering viagra online

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Hugo Boss
2014-06-09 10:27

Hugo Boss to marka znanych perfum na świecie, szczególnie ceniona przez mężczyzn. Fabryka zajmująca się produkcją tych słynnych perfum posiada swoją mroczną tajemnicę. Powstała w niemieckim mieście Metzingen. Założył ją w 1923 roku Hugo Ferdinand Boss i stąd pochodzi ich nazwa. Od 1938 roku produkowane tam były mundury wojskowe dla Schutzstaffel. W czasie II Wojny Światowej wykorzystywano do pracy niewolniczej polskich i francuskich robotników. W Hugo Boss pracowały przeważnie kobiety. W 1953 roku produkowano tam garnitury męskie i koszule.


Fabryka produkcją perfum zajęła się dopiero w 1985 roku. W początkowym okresie zajęto się produkcją tylko zapachów męskich, które w szybkim czasie zyskały popularność na całej kuli ziemskiej. Pierwsze perfumy skomponowane dla mężczyzn nosiły nazwę Boss Number One. W późniejszym czasie zaczęto tworzyć perfumy dla kobiet o nazwie Hugo Boss Deep Red. Jest to niesamowita kompozycja zapachowa, wysokiej jakości i ponadczasowa. Wysokiej klasy perfumy Hugo Boss sprzedawane są po przystępnej cenie. Firma ta posiada ponad 6000 punktów sprzedaży w ponad 100 krajach. Marka Hugo Boss jest symbolem luksusu. W dzisiejszych czasach perfumy tej znanej marki oznaczają symbol młodości. Cenią je przede wszystkim młodzi mężczyźni, którzy w formie relaksu chcą podarować sobie trochę szczęścia. Perfumy marki Hugo Boss mimo swojej niechlubnej przeszłości nadal cieszą się popularnością na całym świecie, głównie w Europie i Azji.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: