Witamy na naszym serwisie!

www.marionnaud.pl

Blog o perfumach, informacje o zapachach dla kobiet i meżczyzn

ordering viagra online

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Perfumy aldehydowe
2014-06-09 10:27

Do produkcji perfum aldehydowych wykorzystuje się olejki naturalne, np. różane czy sosnowe. Pachnidła otrzymuje się również drogą syntetyczną. Jest to najczęściej stosowana metoda w przemyśle chemicznym. Perfumy posiadają bogata kompozycję olejków aromatycznych. Duża ilość aldehydów powoduje, że zapach ich jest intensywny, nadające się na wieczorne imprezy. Potrafią one łączyć wszystkie nuty zapachowe, tworząc jednolitą całość, o niepowtarzalnej woni. Do najbardziej popularnych perfum opartych na bazie aldehydów należą: Le Dix, Arpege, White Linen, Rive Gauche.


Nad wszystkimi perfumami aldehydowymi dominuje Chanel No 5, które były pierwszą mieszanką syntetyczną. Szeroki wachlarz substancji chemicznych tworzy niepowtarzalny jednolity zapach. Tak precyzyjne skomponowane nuty zapachowe często objęte są patentem i znana jest tylko ich nazwa handlowa. Producenci nie zdradzają składu aldehydów użytych do produkcji perfum. Jest to objęte tajemnicą. W specjalistycznych laboratoriach wytwarzane są różnorodne kompozycje perfum aldehydowych, które dostosowane są do panującej w danym sezonie mody. Każdego roku na rynku pojawia się ponad 100 perfum o nowym składzie, które zazwyczaj obowiązują tylko w ciągu jednego sezonu. Jednak niektóre z nich przetrwają kilka lat. Nadal produkowane są wysokiej klasy oryginalne perfumy, które cieszą się zainteresowaniem dużego grona konsumentów. Perfumy aldehydowe wysokiej jakości nie należą do tanich perfum.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: